Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Робокоп 2 (1990)

Робокоп 2 (1990) онлайн українською

Дивитися повний фільм Робокоп 2 (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Довівши свою надзвичайну ефективність Робокоп дав широкий старт програмі автоматизації і роботизації поліцейської системи. І довів повну не спроможність простих поліцейських. Адже він один з моменту свого запуску розкрив більше справ, ніж всі інші копи міста за всю історію існування поліцейської служби. Тому міська влада всерйоз задумалися над тим, щоб скоротити штат полсменов втричі, якщо не позбутися від них зовсім. Що викликало резонні страйки і невдоволення серед правоохоронців. Ситуацію ускладнювало ще й те, що на вулицях з'явився новий синтетичний наркотик, який швидко поширювався і викликав агресію і спалахи люті у залежних. Так що кожен поліцейський, виїжджаючи на просту побутову сварку, ризикував отримати кулю або десяток ножових поранень у бійці з наркоманами.

На щастя, Алекс Мерфі зумів вистежити та ліквідувати лідера наркокартелі, що поставляє новий «кайф». Ось тільки у фінальній сутичці з ним він був повністю знищений. І хоча техніки переконували, що дешевше створити нового робота, міська влада вирішила відродити улюбленого героя громадськості, який став обличчям справедливості і порядку. Відродити та модернізувати. Так з'явився «Робокоп 2» - все ще той же Алекс Мерфі, який тепер втратив значну частину свого людського початку, і став більш роботизованим і досконалим. У всякому разі, на думку техніків.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 13:00
Відгуків 0
Переглядів: 4 407

Робокоп 2 (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: