Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Робокоп 3 (1992)

Робокоп 3 (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Робокоп 3 (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Довівши свою відданість закону і необмежений потенціал можливостей, «Робокоп 3» став символом того, наскільки нинішнє людство вичерпало себе, і як ефективні сучасні технології. Тому компанія ОСР почала розробляти проект міста майбутнього – Дельта-Сіті. Який незабаром має замінити собою Детройт і стати новим витком в історії людей.

Правда у цього витка була й зворотна сторона – масові виселення людей з їхніх будинків, руйнування цілих кварталів, підкуп, шантаж і навіть вбивство неугодних. Багатомільйонна корпорація не зупинялася ні перед чим, впроваджуючи свій божевільний проект. А всі незадоволені, кількість яких зростала з кожним днем, були зараховані до повстанців і бунтівників. І наказ на їх затримання і доставку в поліцейську ділянку отримав Робокоп – досконала поліцейська машина, не знає пощади і сумнівів по відношенню до злочинців. Принаймні, так думали розробники ВСР. Адже насправді Алекс Мерфі зберіг більше людського, ніж їм хотілося б того. І в один прекрасний момент почав перехоплювати контроль над своїм досконалим біомеханічними тілом, співчуваючи знедоленим і розділяючи точку зору повстанців.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 13:01
Відгуків 0
Переглядів: 4 665

Робокоп 3 (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: