Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Робокоп (1987)

Робокоп (1987) онлайн українською

Дивитися повний фільм Робокоп (1987) безкоштовно з українським дубляжем. Алекс Мерфі був гарним поліцейським – одним з кращих в своєму відділі. Але, в промисловому Детройті саме такі копи рідше всього доживали до пенсії. Адже мафії були потрібні продажні і брудні поліцейські, щоб провертати свої темні справи, а не браві і чесні охоронці порядку. На жаль, Алекс не розумів і не хотів розуміти цього. За що й поплатився власним життям. Попавши в засідку під час чергового завдання, він був убитий.

Принаймні, так думали бандити. Адже кинувши його помирати від отриманих травм, вони були впевнені, що коп не виживе. І Алекс дійсно повинен був померти – медицина не могла врятувати настільки сильно ушкоджене тіло. Але поліцейський вижив Стараннями інженерів-експериментаторів, які розробили прототип поліцейського-кіборга і перебувають у пошуку гідної кандидатури для реалізації свого проекту. І Алекс, чий мозок майже не постраждав, отримав друге життя – у вигляді биомеха – суміші робота і людини. Тепер він «Робокоп» - сверхполицейский, який повинен стати першим кроком до зниження злочинності та насильства та впровадження новітніх розробок у силових структурах. І тому головна мішень для бандитів і мафії.
Автор: zombie, додано 16-03-2018, 13:01
Відгуків 0
Переглядів: 7 196

Робокоп (1987) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: