Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прототип (2017)

Прототип (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Прототип (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Виявилося, що не тільки люди здатні на змови і хитрості. Адже прибульці, які, до речі, вже багато років живуть серед нас, вирішили саме таким чином знищити людство. Адже план співпраці з людьми і поступово впровадження у вищі ешелони влади з подальшим створенням цілої армії універсальних солдатів з полонених людей виявився значно ефективніше, ніж пряма лобова атака.

На щастя, одному з кращих урядових агентів вдалося дізнатися деякі подробиці змови, і навіть викрасти зразок рідини яку використовую прибульці для створення своїх безвідмовних солдатів. І притиснутий в кут переслідувачами, а також ледь не вбив власною ж продажними начальством, агент приймає єдине можливе рішення – використовувати мутаген на собі. І несподівано знаходить сили, недоступні звичайній людині. Хоча після цілої низки мутацій людиною він може називатися тільки формально. Адже тепер він «Прототип» нового виду зброї – досконала машина для вбивства, кіборг з удосконалених кісток і плоті. Від якого залежить доля всього людства.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 30-03-2017, 12:40
Відгуків 0
Переглядів: 3 422

Прототип (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: