Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мумія (1999)

Мумія (1999) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мумія (1999) безкоштовно з українським дубляжем. Багато століть тому в стародавньому Єгипті якийсь Імхотеп примудрився будучи простим жерцем за своє життя прославиться цілих 2 рази. Перший, коли вступив в зв'язок із дружиною фараона. А другий, коли вирішив прибрати свого суперника, розігравши підлий план зради. Проте в ході нього загинула і сама кохана Імхотепа. І останньою проханням цариці було воскресити її після смерті, щоб вічно бути біля свого коханого. Бажання, яке він виконати вже не встиг, так як був страчений послушниками полеглого фараона.

Але через кілька тисячоліть, простий дослідник старожитностей з Каїра, знайшов карту стародавнього втраченого міста, де колись жив Імхотеп. Спорядивши експедицію з відважних шукачів скарбів, він відправився в занесені пісками руїни для пошуків книги мертвих – видатного артефакту давнину. Проте невміле поводження з ним виявилося згубним як для дослідників, так і для всіх оточуючих. Адже навіть поверхове прочитання заборонених рядків пробудило до життя полеглого жерця, який зачарував цей трактат на воскресіння мертвих. І тепер, знову набувши тіло, він вирішив будь-що виконати останнє прохання своєї коханої, і підняти мертвих з могил.
Автор: adminko, додано 30-03-2017, 12:42
Відгуків 0
Переглядів: 9 351

Мумія (1999) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: