Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фільм Притримай темряву (2018)

Фільм Притримай темряву (2018) онлайн українською

Hold the Dark
Дивитися повний фільм Фільм Притримай темряву (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Шестирічного Бейлі, сина Медори і Вернона Слоун, серед білого дня потягли вовки. У цей час батько хлопчика воював в Іраку. Медора оплакувала сина і не знала, як пояснити чоловікові зникнення дитини. Убита горем мати звертається до вченого-біолога, який вивчав поведінку вовків, Расселу Кору, щоб він приїхав і вистежив вовчу зграю. Чоловік приїжджає і дізнається, що це вже третя дитина, розтерзана хижаками. Натураліст починає опитувати жителів села і розуміє, що їх мова сповнена недомовок.

Актори: Beckam Crawford, Райлі Кіо, Джеффрі Райт, Майкл Тэйлс, Issac Bird, Joseph Whitebird, Zandus Snow, Julian Black Antelope, Александр Скашгорд, Conor Boru

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: skyrim-box, додано 14-03-2020, 15:13
Відгуків 0
Переглядів: 559

Фільм Притримай темряву (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Додаткові матеріали

  • Плеєр

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: