Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мумія 2: Мумія повертається (2001)

Мумія 2: Мумія повертається (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мумія 2: Мумія повертається (2001) безкоштовно з українським дубляжем. Після пригод в Єгипті, Рік і Евелін зареклися брати участь у розслідуванні стародавніх таємниць, і розкопках таємничих артефактів. Проте вже незабаром вони неодноразово порушували власну обіцянку. Адже торгівля предметами старовини давала непоганий прибуток, і засоби для забезпечення власної сім'ї. А їх синок Алекс, який народився незадовго після пригод з Имхотепом, підростав не по днях, а по годинах, вимагаючи вкладень солідних коштів на навчання і оздоровлення.

Проте навіть таке життя здавалася рутиною з огляду на минулі пригоди. І незабаром Ріку і Евелін довелося в черговий раз струснути старовиною. Адже не випадково до них в руки потрапив браслет короля скорпіонів, який Алекс граючи активував у себе на руці. Його чари пробудили до життя кохану Імхотепа – колишню дружину фараона. Яка вирішила закінчити те, що не вдалося її коханця, і відродити їх колишню пристрасть. А для цього їй не обійтися без тих, хто в минулому житті був пов'язаний з історією їх любові. Тому Ріка і Евелін знову чекає боротьба з силами темряви, адже «Мумія 2: Мумія повертається».
Автор: adminko, додано 30-03-2017, 12:43
Відгуків 0
Переглядів: 11 963

Мумія 2: Мумія повертається (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: