Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фільм 3096 днів (2013)

Фільм 3096 днів (2013) онлайн українською

3096 Tage
Дивитися повний фільм Фільм 3096 днів (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Маленьку школярку викрав незнайомий молодий чоловік. Як з'ясувалося пізніше, Вольфганг Пріклопіль довгий час готувався до викрадення дитини, гарненько обміркувавши кожну деталь свого злочину. Чоловік вирив у своєму будинку невелике підвальне приміщення, де згодом і тримав свою маленьку жертву. По всьому місту почалися пошуки дівчинки, а батьки не втрачали надії відшукати своє чадо в цілості й схоронності. Ніхто з жителів і подумати не міг, що простий привітний технік міг зробити таке. Божевільному вдалося протримати Наташу в своєму полоні цілих 8 років. Він зробив з неї свою домробітницю, а пізніше і коханку. Вона зрідка виходила на вулицю, і тільки в супроводі свого викрадача. Але через 3096 днів їй все-таки вдалося втекти від нього. Коли чоловік дізнався про втечу коханої, то вирішив покінчити з життям, кинувшись під поїзд. Дівчині знадобилося довгострокове лікування, після якого вона знову повернулася до нормального життя. Але Наташа написала автобіографічну книгу, в якій виклала всі подробиці свого ув'язнення.

Актори: Антонія Кемпбелл-Хьюджес, Туре Ліндхардт, Амелія Піджон, Тріне Дюрхольм, Дірбла Моллой, Реланд Візнеккер, Еллен Швірс, Ерні Мангольд, Себастьян Вебер, Тіна Граве
Автор: skyrim-box, додано 14-03-2020, 16:12
Відгуків 0
Переглядів: 188

Фільм 3096 днів (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.2
  • Укр.3
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: