Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів (2008)

Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів (2008) безкоштовно з українським дубляжем. В черговий раз упокоївся стародавнє зло, Рік і Евелін відійшли від справ, і присвятили себе вихованню Алекса, який для свого юного віку і так бачив дуже багато незрозумілих речей. Не дивно, що коли хлопчик виріс, пішов по стопах батьків і теж почав займатися чорною археологією, нерідко розшукуючи стародавні писання і могутні артефакти на замовлення. І незабаром його слава затьмарила навіть репутацію власних батьків. До Алексу зверталися все – замовники від північного до південного полюсів, вимагаючи допомогти в черговому археологічному дільце.

Тому, коли в Китаї почало втілюватися стародавнє прокляття, першим хто про це дізнався, став Алекс. Так, покійний 2000 років тому імператор і його армія несподівано вирішили покинути свої могили, і повернутися у світ живих, щоб довершити свій план – захопити весь світ. І тепер, коли їхні тіла не боялися стріл і мечів, зробити це для них не становило великих проблем. Не становило б, якби не Алекс, який вирішив перешкодити здійсненню амбітних планів живого мерця в короні, і заодно врятувати весь світ. Але для цього йому не завадить консультація досвідчених борців з повсталими небіжчиками – своїх батьків. Для яких ця місія стане третьою, і ввійде в життєві мемуари під назвою «Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів».
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 20:57
Відгуків 0
Переглядів: 8 105

Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: