Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Час перших (2017)

Час перших (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: -
  • Режисер: Дмитро Кисельов
Дивитися повний фільм Час перших (2017) безкоштовно з українським дубляжем. с перших"> Фільм про освоєнні космосу н тлі боротьби між світовими держвми з прво першості в цій облсті предствлений для великої удиторії глядчів. Починється все з подій чотирирічної двнини, коли перший космонвт успішно вийшов н орбіту в космічному корблі і це був легендрний Юрій Ггрін, нроджений в рдянській сім'ї. Його зустрічли н землі тріумфуючі нтовпи шнувльників, його героїзму поклонявся весь світ.

Нступним етпом для космічних досліджень ств зпуск корбля з рдянським космонвтом Олексієм Леоновим. Всі рдіостнції і телекнли трнслюють цю подію. Його подвиг вийти у відкритий космос мерикнські космонвти зможуть повторити через дв місяці з гком. Що стлося з легендрним космонвтом в той момент у відкритому космосі було тємницею тих чсів і не долинло для широкої удиторії мс. У фільмі космонвт розповідє, з якими труднощми йому довелося зустрітися вийшовши з корбля. Проблем привел до того, що п'ять метрів до входу всередину стнції двлися герою з прцею, ле він зміг волею зусиль повернутися в свій космічний дім і потім н землю. Зхоплюючі історії з вуст підкорювчів космосу чекють глядчів з переглядом.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 13-01-2018, 12:41
Відгуків 1
Переглядів: 1 944

Час перших (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Марян 12 листопада 2017 20:03
сторінка фуфло!
лиш зіпсували нерви...
краще б адміни видадлили з нету...
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий