Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скарб нації (2004)

Скарб нації (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Скарб нації (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Бен Франклін, названий на честь одного з батьків-засновників США, присвятив все своє життя полюванні за скарбами і розгадування древніх таємниць. Археолог, мандрівник і любитель пригод, він побував на всіх материках і континентах, розшукуючи древні артефакти і приховані предмети старовини, велика частина з яких коштувала ціле стан. Але зовсім не гроші залучали Бена, а сам дух пошуків, атмосфера таємниці, і містика загадок, оточуючих пошуки.

І одного разу Бен натрапив на артефакт, рівних якому ще ніхто і ніколи не виявляв. «Скарб нації», скарб, надійно захований самими батьками-засновниками який може змусити істориків переглянути своє виклад минулого був зовсім поруч. І на його розміщення вказувало кілька ключів, один з яких Бен отримав у спадок А наступний прихований в оригіналі декларації про незалежність США Але не тільки це стане головною перешкодою на шляху до пошуків артефакту. Але і інші шукачі, які не поділяють прагнення Бена передати знахідку в історичний музей, а планують озолотитися за рахунок її продажу на чорному ринку.
Автор: adminko, додано 3-04-2017, 22:03
Відгуків 0
Переглядів: 7 897

Скарб нації (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: