Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Напролом (2011)

Напролом (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Напролом (2011) безкоштовно з українським дубляжем. З розвитком технологій і ракетобудування якийсь дуже геніальний розум придумав проект орбітальної в'язниці для найнебезпечніших злочинців. Проект, який несподівано знайшов підтримку більшості, і незабаром був реалізований на кошти платників податків. Так з'явилася МС1 – найбільша орбітальна станція і сама неприступна у світі тюрма. Де в стані анабіозу містилися п'ять сотень найнебезпечніших злочинців і маніяків-психопатів. Над якими, якщо вірити чуткам, персонал станції проводив нелюдські експерименти і дослідження

Щоб перевірити ці теорії США послало у в'язницю спеціальну місію на чолі з дочкою президента Емілі. Яка виявилася захопленої в полон збунтувалися злочинцями, які захопили контроль над станцією Тепер діяти «Напролом» і просто підірвати космічний об'єкт уряд не може. Тому засилає в тил до ворога колишнього спецагента, а нині звинуваченого в державній зраді зрадника Сноу. Який поодинці повинен взяти ситуацію під контроль, і повернути дочку президента на Землю. Бажано при цьому померши у ході виконання завдання.
Автор: adminko, додано 3-04-2017, 21:57
Відгуків 0
Переглядів: 4 762

Напролом (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: