Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Велика стіна (2017)

Велика стіна (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Велика стіна (2017) безкоштовно з українським дубляжем. стін"> Причин виникнення ткого неймовірного споруди як Велик Китйськ стін звжди бул покрит мороком тємниці і невідомості. Фільм розповідє історію, зсновну н одній з версій – жителі Китю зхищлися не стільки від згрбників, скільки від злих духів і різних містичних істот, які мріяли прорвтися у світ людей і створити з ним щось недобре.

Сме з ткою небезпекою стикються герої фільму – військовий згін, вирушив у довгу подорож по території Стродвнього Китю, щоб відшукти рідкісної ціни порох і збезпечити їм Європу. Звичйно, спочтку вони думють, грунтуючись н згльноприйнятою версією, що стін бул зведен з метою зхисту Піднебесної Імперії від монголів, однк, врто ночі змінити день і огорнути землю місячним світлом, солдти розуміють, що все не тк просто. Тємничі створіння коять нові й нові нпди, і тільки у двох членів розбитого згону злишється шнс н виживння, яким вони всім силми нмгються скористтися.

Потрпивши у сме пекло протистояння між невідомими істотми і секретною військовою бзою, ствши н зхист влсних життів і численних китйських земель, двоє товришів повинні побудувти споруду, яке змогло б нзвжди зупинити небезпеку і не дозволити їй підібртися до людств.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 12-06-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 3 215

Велика стіна (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий