Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Велика стіна (2017)

Велика стіна (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Велика стіна (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Причина виникнення такого неймовірного споруди як Велика Китайська стіна завжди була покрита мороком таємниці і невідомості. Фільм розповідає історію, засновану на одній з версій – жителі Китаю захищалися не стільки від загарбників, скільки від злих духів і різних містичних істот, які мріяли прорватися у світ людей і створити з ним щось недобре.

Саме з такою небезпекою стикаються герої фільму – військовий загін, вирушив у довгу подорож по території Стародавнього Китаю, щоб відшукати рідкісної ціни порох і забезпечити їм Європу. Звичайно, спочатку вони думають, грунтуючись на загальноприйнятою версією, що стіна була зведена з метою захисту Піднебесної Імперії від монголів, однак, варто ночі змінити день і огорнути землю місячним світлом, солдати розуміють, що все не так просто. Таємничі створіння коять нові й нові напади, і тільки у двох членів розбитого загону залишається шанс на виживання, яким вони всіма силами намагаються скористатися.

Потрапивши у саме пекло протистояння між невідомими істотами і секретною військовою базою, ставши на захист власних життів і численних китайських земель, двоє товаришів повинні побудувати споруду, яке змогло б назавжди зупинити небезпеку і не дозволити їй підібратися до людства.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 12-06-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 23 542

Велика стіна (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: