Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Відкриття (2017)

Відкриття (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Відкриття (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вчені завжди прагнули зрозуміти, оцінити, зважити і розкласти на атоми життя. Як цю, так і ту, яка існує чисто гіпотетично в релігійних ученнях і віруваннях. І якось один молодий дослідник зробив сенсаційне «Відкриття» - довівши, що душа безмежна а життя після смерті зовсім не вигадка. І померши, всі ми повертаємося на Землю, отримавши нове тіло, нове життя

Це, здавалося б, саме грандіозне за всю історію людства дослідження, стало найстрашнішим серед всіх. Адже спричинило хвилю масових суїцидів. У першу чергу серед людей, що досягли соціального дна, і потрапили в серйозні проблеми. Адже дізнавшись, що смерть зовсім не кінець, кожен другий поспішав втекти від труднощів і проблем, просто перестрибнувши з одного життя в іншу. Звичайно ж, дізнавшись про це, творець-дослідник сильно пошкодував. І був радий віддати все, щоб повернутися назад у часі і все виправити, знищивши свої дослідження. Адже серед бажаючих звести рахунки з життям виявилася і улюблена жінка дослідника, яка вчинила епохальне відкриття.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 3-04-2017, 21:29
Відгуків 0
Переглядів: 4 185

Відкриття (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: