Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тут одна (2016)

Тут одна (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Тут одна (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Ганна ніколи не вважала себе особливою, обраною або в чомусь унікальною. Але виявилося, що була нею. Адже в той час, коли всі жителі планети перетворилися в кровожерливих зомбі, вона якимось дивом уникла зараження небезпечним вірусом. І залишилася «Тут одна» - самотня дівчина без майбутнього, серед світу наводненного агресивними і м'ясоїдними ходячими небіжчиками.

Навчившись ховатися від «холячих», і заробивши собі хатину на безлюдному лісі подалі від людних поселень, Ганна якийсь час просто виживала. Кожен день, на всяк випадок, прощаючись з життям перед сном. Але доки вона не виходила за межі безпечної зони, а продуктів вистачало на роздільний раціон, справи йшли відносно спокійно. Але коли запаси продовольства стали виснажуватися, необхідність знову зустрітися з мерцями, щоб добути їжу, стала питанням номер 1. І зібравши побільше зброї, Анна вирушила в дорогу. Але крім консервів знайшла ще дещо- двох вижили. Маленьку дівчинку Олівію і її пораненого вітчима. Яких, незважаючи на суворий час, просто не змогла залишити на вірну смерть. Але дуже скоро вона пошкодувала про те, що проявила милосердя.
Автор: zombie, додано 5-04-2017, 00:49
Відгуків 0
Переглядів: 2 602

Тут одна (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: