Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон Біч знову йдуть дощі (1993)

На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон Біч знову йдуть дощі (1993) онлайн українською

Дивитися повний фільм На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон Біч знову йдуть дощі (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Нарешті, після багатьох років холодної війни між США та СРСР розпочався процес відлиги і зближення. Особливо в плані торговельно-економічних відносин, про поліпшення яких президенти наддержав говорили останнім часом на ділових зустрічах. Але це припало до душі далеко не всім. Російська мафія, пустила коріння в Америці, прекрасно розуміючи, що від відкриття кордонів втратить величезну частку прибутку з чорного ринку, вирішила перешкодити переговорам. І зірвати черговий етап ділових зустрічей.

Отримавши розвіддані про підготовлюваний зриві переговорів, дві могутні держави домовилися про тісну співпрацю в питаннях пошуку і затримання бандитів і запобігання їх втручання у зовнішньополітичний вектор країни. Для чого КДБ і ЦРУ відправили на Брайтон Біч – замість дислокації злочинної клітинки, своїх кращих агентів – Федора Соколова й Мері Стар. Які повинні зустрітися в умовленому місці, і дізнатися один одного по кодової фрази «На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон Біч знову йдуть дощі». І об'єднавшись, знайти і відправити за ґрати головного мафіозі.
Автор: zombie, додано 4-04-2017, 20:37
Відгуків 0
Переглядів: 2 307

На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон Біч знову йдуть дощі (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: