Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Американський перевертень в Парижі (1997)

Американський перевертень в Парижі (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Американський перевертень в Парижі (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Енді, Кріс і Бред вирішили провести чергові навчальні канікули не так як зазвичай, а з вигадкою і розмахом. І вирушили подорожувати без нічого по Європі в пошуках пригод, різноманітної випивки, і звичайно ж, доступного сексу. І не пошкодували про свій вибір, адже були приголомшені колоритом і розмаїттям розваг та розважальних заходів зустрінутих на шляху їх мандри.

Але самі незабутні відчуття хлопці отримали в Парижі. Хоча незабутніми вони стануть тільки в тому випадку, якщо вийде пережити цю поїздку. Адже помітивши, що молода і чарівна дівчина намагається звести рахунки з життям і перешкодивши їй, Енді сам того не підозрюючи вплутався в жахливу вікову таємницю. Дбайливо збережену зграєю справжніх перевертнів, які проживають в паризьких катакомбах. У яких Серафін – врятована дівчина, була чимось на зразок приманки для заманювання довірливих туристів в лігво м'ясоїдних вовків. І вирішивши допомогти їй, хлопці стали небажаними свідками, а, отже, загрозою для існування зграї Але кажуть, що лікантропію можна вилікувати особливим засобом. Яке Енді належить відшукати якомога швидше. Адже через укусу ватажка незабаром він сам буде «Американський перевертень в Парижі».
Автор: adminko, додано 4-04-2017, 20:37
Відгуків 0
Переглядів: 3 711

Американський перевертень в Парижі (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: