Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Королівська битва (2000)

Королівська битва (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Королівська битва (2000) безкоштовно з українським дубляжем. На початку нового тисячоліття Японія впритул підійшла до фінальної межі свого існування. Економіка практично померла, безробіття досягло колосальних розмірів. А держава втратила свою ефективність і вже не могла забезпечувати ефективний контроль своїх територій. Ніякі заходи або санкції вже не могли зупинити наближається апокаліпсис – рівень злочинності зростав з кожним днем, а підлітки масово кидали школи заради того, щоб вступити у вуличні банди.

Останньою мірою, яка могла врятувати країну стала «Королівська битва». Щорічне змагання на віддаленій і безлюдній території, в ході якого 42 підлітка повинні битися один з одним на смерть, поки не залишиться один. А якщо протягом 32 днів переможець не буде визначено, спеціальний детонатор, імплантований в його тіло, доведе справу до кінця. Ця смертельна битва стала засобом залякування, контролю натовпу і згуртування нації. А вся країна стала поступово перебудовуватися на забезпечення нового рівня видовищності і кривавості, займаючись підготовкою до битви та її забезпеченням.
Автор: adminko, додано 4-04-2017, 20:37
Відгуків 0
Переглядів: 6 241

Королівська битва (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: