Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Морська поліція: Спецвідділ (2016)

Морська поліція: Спецвідділ (16 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Gears Media, Sunshine Studio, Багатоголосий, IdeaFilm
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Серіали
  • Країна: США
  • Режисер: Денніс Сміт
Дивитися всі серії серіалу Морська поліція: Спецвідділ (16 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. поліція: Спецвідділ"> Через нявність величезної кількості злочинів, які не були розкриті, влд США приходять до висновку, що необхідно відкрити особливе відділення. Вони будуть вести длі розслідувння і вживти всі необхідні зходи, щоб відшукти злочинців. Величезний період чсу уряд провів в пошукх гідних кндидтур, тк як спрвжніх сів своєї спрви нелегко відшукти. Проте з чсом вони змогли сформувти комнду, як відповідє зявленим вимогм.

З цього моменту груп, як склдється з більш ніж шістки співробітників, укомплектовн і готов почти свою роботу. Керівник відділу – гент Гіббс. Він тривлий період чсу прослужив у првоохоронних оргнх і вже неоднорзово він розкривв непрості спрви. Під його керівництвом буде прцювти юн т привблив Кейт Тодд, блискучий кримінліст н ім'я Еббі Скьюто, і ще деяку кількість детективів. Дні люди є спрвжніми мйстрми своєї спрви. Головним персонжм доведеться щодня зустрічтися з небезпечними психми, терористми, що несуть згрозу безпеці держви. Однк дних співробітників це не лякє, тк як вони чудово знють свою роботу і звикли виконувти її н відмінно!
Автор: adminko, додано 18-10-2018, 12:46
Відгуків 1
Переглядів: 5 184

Морська поліція: Спецвідділ (16 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
zombie 23 лютого 2017 12:17
Кльовий серіал, дивлюся з великим захопленням!!!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий