Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нероби/Нікчемні (2013)

Нероби/Нікчемні (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Нероби/Нікчемні (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Ханні і Чучча стільки разів потрапляли в цікаві і несподівані життєві халепи, що вже напам'ять знали імена всіх поліцейських і лікарів свого округу. Не дуже розумні, але непосидючі та ініціативні хлопці – вони знаходили неприємності на свою голову швидше, ніж встигали їх розгрібати. І замість того, щоб переосмислити свої помилки і взятися за розум, нарешті, закінчивши школу, хлопці продовжували здійснювати нові проступки, ігноруючи здоровий глузд і з-за цього залишаючись кілька разів на другий рік.

Адже з точки зору Ханні і Чучча вся ця навчання, соціальна відповідальність та інший брєд не мали ніякого сенсу. Достатньо лише виявитися в потрібному місці в потрібний час, і вуаля – життя назавжди забезпечена. Ось і вони намагалися знайти те саме місце, і вирахувати потрібний час. Не гребуючи навіть розгадувати сни, і інтерпретувати їх як чисел заповітного квитка в черговому лотерейному розіграші. Що, звичайно ж, призвело до того, що «Нероби/Нікчемні» в черговий раз потрапили в несподіваний і на цей раз навіть небезпечний палітурка, заборгувавши деяку суму грошей досить недоброзичливе людині.
Автор: adminko, додано 5-04-2017, 13:26
Відгуків 0
Переглядів: 2 505

Нероби/Нікчемні (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: