Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гра без правил (2010)

Гра без правил (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гра без правил (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Джозеф Вілсон був людиною честі, справжнім патріотом своєї країни і шанувальником не слова, а справи. Займаючи посаду посла в Габоні кілька років до ряду, він був прекрасно обізнаний про злодіяння і політичних злочинах режиму Буша-молодшого. І не збирався тримати це в таємниці, вважаючи, що порядні платники податків зобов'язані знати про справжні причини початку Іракської компанії. І про те, що чутки про ядерну зброю були лише висмоктаним з пальця приводом ввести війська на територію іншої держави.

Але його публікація власних нотаток не принесла належного плода. ЦРУ поспішило припинити витік інформації, і жорстоко покарати посла за поширення наклепу на уряд країни. А вже мстити ЦРУ вміє. І дружина Джозефа – урядовий агент Валерії, була розсекречена і отримала звинувачення в державній зраді. Хоча останнє було чистою формальністю – агенту публічно розкритого довго не прожити Почалася справжня гра, «Гра без правил» за виживання і можливість на повний голос говорити правду – битва не на життя, а на смерть.
Автор: zombie, додано 5-04-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 2 845

Гра без правил (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: