Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Консультант (2017)

Консультант (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Консультант (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. нт"> Події відбувються в Росії 90-х років. Крїну охопил гостр соцільн і економічн криз, люди не знють, що буде звтр, у них немє впевненості в звтршньому дні, тому в суспільстві пнують перевжно негтивні нстрої. Тке склдне стновище посилило криміногенну обстновку. В крїні спостерігється стрімке зростння злочинності, відбувється все більш кількість злочинів, в яких перевжють більш тяжкі. Тргедія, що стлся в невеликому провінційному містечку, стл предметом обговорення в усіх зсобх мсової інформції. Ці події сколихнули всю крїну, дже у них йшлося про вбитих дітей.

У містечку під нзвою Придонск стлся серія жорстоких вбивств, жертвми яких стли неповнолітні. Цю спрву було взято під особливий контроль вищими держвними оргнми, і для його розслідувння зі столиці бул нпрвлен груп висококвліфіковних професіонлів слідчих, слідчих і докторів, в числі яких був і головний герой. Він спецілізується н судовій психітрії і в процесі розслідувння його професійні нвички зндобляться. Він повинен буде створити психологічний портрет злочинця, що, безсумнівно, повинно полегшити його зтримння.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 14-07-2018, 13:40
Відгуків 0
Переглядів: 1 150

Консультант (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий