Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Консультант (2017)

Консультант (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Консультант (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Події відбуваються в Росії 90-х років. Країну охопила гостра соціальна і економічна криза, люди не знають, що буде завтра, у них немає впевненості в завтрашньому дні, а тому в суспільстві панують переважно негативні настрої. Таке складне становище посилило криміногенну обстановку. В країні спостерігається стрімке зростання злочинності, відбувається все більша кількість злочинів, в яких переважають більш тяжкі. Трагедія, що сталася в невеликому провінційному містечку, стала предметом обговорення в усіх засобах масової інформації. Ці події сколихнули всю країну, адже у них йшлося про вбитих дітей.

У містечку під назвою Придонск сталася серія жорстоких вбивств, жертвами яких стали неповнолітні. Цю справу було взято під особливий контроль вищими державними органами, і для його розслідування зі столиці була направлена група висококваліфікованих професіоналів слідчих, слідчих і докторів, в числі яких був і головний герой. Він спеціалізується на судовій психіатрії і в процесі розслідування його професійні навички знадобляться. Він повинен буде створити психологічний портрет злочинця, що, безсумнівно, повинно полегшити його затримання.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 24-05-2019, 20:42
Відгуків 0
Переглядів: 3 625

Консультант (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: