Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Твін Пікс: Крізь вогонь (1992)

Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Якщо ви, випадково подорожуючи по всій країні, і звернувши на якусь невідому автостраду, побачили перед собою вивіску «Ласкаво просимо в Твін Пікс: Крізь вогонь» - негайно розвертайтеся і їдьте туди, звідки приїхали. Адже в цьому маленькому гостинному містечку з населенням всього 51201 чоловік відбувається справжня чортівня. І хоча на перший погляд селище нічим не відрізняється від десятків і сотень аналогічних містечок по всьому світу, події, які тут відбуваються, можуть звести з розуму навіть людини з залізними нервами і сталевий психікою.

Дивні злочину, сліди і сама пам'ять про яких пропадають на наступний день. Свідки які зникають і з'являються знову і містична «червона кімната» про яку майже поголовно всі знають, але ніхто нічого не може сказати – все це лише частина таємниць, дбайливо збережених жителями Твін Пікса. Таємниць, які ні в якому разі не варто намагатися розплутати або розгадати. Адже інакше немає ніяких гарантій в тому, що кількість жителів цього забутого богом містечка не збільшитися до 51202 чоловік, ніколи не відвідуйте Твін Пікс.
Автор: zombie, додано 30-06-2017, 18:34
Відгуків 0
Переглядів: 3 217

Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: