Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Твін Пікс: Крізь вогонь (1992)

Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Якщо ви, випдково подорожуючи по всій крїні, і звернувши н якусь невідому втострду, побчили перед собою вивіску «Лскво просимо в Твін Пікс: Крізь вогонь» - негйно розвертйтеся і їдьте туди, звідки приїхли. Адже в цьому мленькому гостинному містечку з нселенням всього 51201 чоловік відбувється спрвжня чортівня. І хоч н перший погляд селище нічим не відрізняється від десятків і сотень нлогічних містечок по всьому світу, події, які тут відбувються, можуть звести з розуму нвіть людини з злізними нервми і стлевий психікою.

Дивні злочину, сліди і см пм'ять про яких пропдють н нступний день. Свідки які зникють і з'являються знову і містичн «червон кімнт» про яку мйже поголовно всі знють, ле ніхто нічого не може скзти – все це лише чстин тємниць, дбйливо збережених жителями Твін Пікс. Тємниць, які ні в якому рзі не врто нмгтися розплутти бо розгдти. Адже інкше немє ніяких грнтій в тому, що кількість жителів цього збутого богом містечк не збільшитися до 51202 чоловік, ніколи не відвідуйте Твін Пікс.
Автор: zombie, додано 30-06-2017, 18:34
Відгуків 0
Переглядів: 1 190

Твін Пікс: Крізь вогонь (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий