Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фантастична четвiрка (2015)

Фантастична четвiрка (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фантастична четвiрка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Рід Річардс є унікальним ученим, який вивчав енергію сонця. Багато років тому він намагався провести якийсь експеримент і відправився в космос зі своїм другом, але досвід не вдався і напарник персонажа загинув. Минуло десять років, чоловік знову зібрав команду астронавтів, яка на цей раз уже складалася з чотирьох осіб. Експеримент вдався, люди повернулися на Землю і надали вченому потрібні матеріали. Але, після здачі звіту з астронавтами почали відбуватися дивні події, вони отримали певні здібності, кожна з яких по-своєму унікальна.

Капітан корабля став справжнім суперменом і навчився літати, а так само знайшов понад силу. Помічниця капітана знайшла здатність розтягуватися і ставати невидимкою, що було дуже дивно. Ще один хлопець перетворився в людину, схожого на камінь, але це не краплі його не бентежило, адже він мав неймовірні здібності. Сам Рід Ричарс навчився керувати твердими металами і злітати в повітрі. Їх прозвали фантастичною четвіркою, астронавти вирішили використовувати своїми можливостями з призначення і встали на захист міста, бажаючи викорінити всю злочинність. Але все змінюється, коли один з них стає на протилежну сторону і виступає проти команди.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:10
Відгуків 0
Переглядів: 8 948

Фантастична четвiрка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: