Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моя мила Аудрина (2016)

Моя мила Аудрина (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Двоголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв /01:25
  • Режисер: Мйк Рол
Дивитися повний фільм Моя мила Аудрина (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Аудрин"> Аудрин дуже любил гуляти по лісі. Првд її бтьки чомусь вкрй рідко їй це дозволяли, і то мйже ніколи не злишли дочку без нгляду поз межми стін величезного родового помістя. В якому дівчинці було відверто нудно – тільки був і нескінченні лбіринти порожніх кімнт і переходів. До того ж з незрозумілих причин вон не могл подолти свою тягу до лісу, як ндихл і лякл одночсно.

Але крім ндмірної пристрсті до прогулянок н свіжому повітрі ще одн річ турбувл Аудрину – мленьк дівчинк, як постійно приходил в кошмрних снх і рідкісних видіннях. І постійно кликл і тягне кудись свою знйому, нмгючись розкрити їй якийсь вжливий секрет Нмгючись розкрити який дівчин відкривє шокуючу тємницю – вон не єдин доньк у бтьків. Бгто років тому її стрш сестр, яку звли тк смо, згинул при дивних і нез'ясовних обствин у сусідньому лісі. Після чого мм дівчинки, як як рз виявился вгітною другою дитиною, поклялсь ніколи не відкривти своєї дочки првду, нзввши її «Моя люб Аудрин» в честь згиблого дитини.
Автор: zombie, додано 11-11-2017, 03:33
Відгуків 0
Переглядів: 1 011

Моя мила Аудрина (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий