Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Всередині (2016)

Всередині (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Всередині (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У поліцейській кдемії починється випускний вечір і вже колишнім студентм видють дипломи. Тепер їх випускють у вільне плвння. У хлопця було непросте дитинство. Бтьк при ньому і брт - близнюк зрештовують з злочин, якого він не скоювв. Для бртів це було спрвжньою тргедією. Умут тоді викрли і бртськ зв'язок обірввся. Вони випдково зустрічються через кільк років. Їх зустріч відбулся звдяки дівчинці н ім'я Мелек, вон ще в дитячому віці нполягл, щоб Умут кинув вуличні гулянки і беспризорничть і повернувся осягти грніт нуки. Тільки ім'я у нього вже було інше - Мете.

Брти зустрілися в кдемії й були рді, що знйшли один одного. Але події того випускного вечор крдинльно змінили життя не тільки бртів, ле і їх оточення. Випив лкоголю виклдч Юсуф Кйя вирішує розповісти всім присутнім в чому дійсно був змішний бтько Срп і Мете. Хлопець не витримує непрвдивих звинувчень і в пориві гніву нствляє н вчителя пістолет. З це він потрпить з ґрти з пристойним терміном. Дівчин - двокт приходить до нього н допомогу. Це ніхто інш як Мелек, як свого чсу допомогл Меті повернутися з вулиць. Тепер він починє діяти н повну котушку. Після повернення Срп між рідними бртми розплюються не жртівливі пристрсті з любовних негрздів.
Автор: adminko, додано 21-02-2018, 19:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 334

Всередині (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий