Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Всередині (2016)

Всередині (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Всередині (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У поліцейській академії починається випускний вечір і вже колишнім студентам видають дипломи. Тепер їх випускають у вільне плавання. У хлопця було непросте дитинство. Батька при ньому і брата - близнюка заарештовують за злочин, якого він не скоював. Для братів це було справжньою трагедією. Умута тоді викрали і братська зв'язок обірвався. Вони випадково зустрічаються через кілька років. Їх зустріч відбулася завдяки дівчинці на ім'я Мелек, вона ще в дитячому віці наполягла, щоб Умут кинув вуличні гулянки і беспризорничать і повернувся осягати граніт науки. Тільки ім'я у нього вже було інше - Мете.

Брати зустрілися в академії й були раді, що знайшли один одного. Але події того випускного вечора кардинально змінили життя не тільки братів, але і їх оточення. Випив алкоголю викладач Юсуф Кайя вирішує розповісти всім присутнім в чому дійсно був замішаний батько Сарпа і Мете. Хлопець не витримує неправдивих звинувачень і в пориві гніву наставляє на вчителя пістолет. За це він потрапить за ґрати з пристойним терміном. Дівчина - адвокат приходить до нього на допомогу. Це ніхто інша як Мелек, яка свого часу допомогла Меті повернутися з вулиць. Тепер він починає діяти на повну котушку. Після повернення Сарпа між рідними братами розпалюються не жартівливі пристрасті за любовних негараздів.
Автор: adminko, додано 21-02-2018, 19:52
Відгуків 0
Переглядів: 5 730

Всередині (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: