Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній забій (2006)

Останній забій (2006) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2006
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 97 хв. /01:37
  • Режисер: Сергій Бобров
Дивитися повний фільм Останній забій (2006) безкоштовно з українським дубляжем. нній збій"> У період розпду Рдянського Союзу бгто глузей економіки грячково трясло. Невизнченість н ринкх збуту, нормх поствки і якість продукції – бгто підприємств тк і не зуміло пережити непевні чси переходу н новий лд, і зкрилося. Нвіть гірничодобувн глузь, продукція якої і в строму і в новому світі звжди користувлся стбільним попитом, і т опинился н межі виживння. А бгто шхтрів опинилися без роботи, бо без грошей з виконну прцю

Троє простих роботяг – Вибійники з длекої і збутої богом шхтрської сел, опинилися в смому центрі хосу і божевілля, пов'язного з розпдом СРСР. Всі вони опинилися в пстці ситуції, і у кожного з них були свої причини не сподівтися н крще, і не чекти стбілізції ситуції в крїні. Адже у них просто не було чсу чекти. І тоді вони вирішуються н відчйдушний вчинок – вийти в «Остнній збій» і підірвти себе в шхті. Щоб сім'ї згиблих отримли солідні грошові компенсції т держвне утримння по втрті годувльниця. І змогли худо-бідно пережити непевні чси.
Автор: zombie, додано 10-04-2017, 19:30
Відгуків 0
Переглядів: 690

Останній забій (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий