Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Краще телефонуйте Солу (2017)

Краще телефонуйте Солу (4 сезон) онлайн українською

Better Call Saul
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Gears Media, Newstudio, Кубик в Кубе, OMSKBIRD records, BaibaKo, Субтитры, Amedia, LostFilm, Українська, Coldfilm
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Кримінал, Драми, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 47 хв.
  • Режисер: Адм Бернштейн
Дивитися всі серії серіалу Краще телефонуйте Солу (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. ще телефонуйте Солу"> Протягом усіх сезонів серіл глядчі зможуть дізнтися про одного двокт, н ім'я Сол Гудмн, якому не звжди щстило в житті. У минулому, будучи простим прцівником збігйлівки, героя серілу «Крще телефонуйте Солу» звли Джеймс Мгилл, він звжди мріяв тільки про одне-крдинльно змінити своє життя н крще. Сме тому він починє зймтися юридичною діяльністю, і як покзує чс, герой стє досвідченим і мудрим двоктом.

Але одного рзу у нього не вдлося випрвдти своїх клієнтів, якими н той момент виявилися підлітки, опогнили морг і відрізвши голову одному з мертвих. Прогрвши спрву, Джеймс почв шукти нових клієнтів і змовлень, ле нічого не виходило. Колись двно, він зхищв однієї людини, який був зсновником великої двоктської фірми. З стном здоров'я, Чк Мгилл, не міг виходити н роботу, і природно, пртнери вирішили позбутися від нього. Головний герой, вирішує зйняти його місце, тим більше, що у них нвіть однкові прізвищ. Все не тк просто. Пртнери пояснюють, що з тким прізвищем длеко не підеш. Зрди своєї роботи, Джеймс Мгилл придумує собі псевдонім. І ось, головний герой, н ім'я Сол Гудмн, в минулому Джеймс Мгилл, вже відстоює прв смого великого злочинця, н ім'я Уолтер Уйт. Всі зхоплюючі події, які описні в третьому сезоні серілу «Крще телефонуйте Солу» сповнені нових кримінльних злочинів. А розслідувти тепер їх буде, двокт Сол Гудмн.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 10-10-2018, 09:23
Відгуків 0
Переглядів: 1 903

Краще телефонуйте Солу (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий