Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останнє заповіт Нобеля (2011)

Останнє заповіт Нобеля (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Останнє заповіт Нобеля (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Аніка не розуміла, чому повинна йти на цю нудну церемонію вручення Нобелівської Премії. Адже цей захід не має нічого спільного з криміналістикою, на якій спеціалізувалася журналістка. Але начальство поставило перед репортером цілком чітку мету – стаття про з'їзд вченого світла до ранку наступного дня після заходу

Опинившись на балу, Аніка несподівано стала свідком жорстокого вбивства. Невідомий стрілок, користуючись моментом загальної плутанини під час танцювальної програми, відправив на той світ високопоставленого чиновника, поранивши ще кілька людей. Такого на церемонії вручення нагород не було ще ніколи. І Анну аж розпирає повернутися додому і написати свою статтю про подію. Але поліція забороняє журналістці проводити публікацію, переконуючи не сунути свій ніс у справи внутрішньої безпеки держави, і вважаючи, що в усьому винні ісламісти. Але професійному журналістові неможливо заборонити писати правду. І Анна починає власне розслідування інциденту. Вже незабаром виявивши досить дивні факти взаємовідносин всередині преміального комітету і «Останній заповіт Нобеля».
Автор: adminko, додано 12-04-2017, 19:17
Відгуків 0
Переглядів: 2 970

Останнє заповіт Нобеля (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: