Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Всередині Емі Шумер (2014)

Всередині Емі Шумер (4 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: HamsterStudio
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 22 хв.
  • Режисер: Рйн МкФол
Дивитися всі серії серіалу Всередині Емі Шумер (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У новому сезоні цього популярного серілу, який з деякими припущеннями можн віднести передчу, неповторн Емі Бет Шумер буде друвти глядчм грний нстрій і зряд бдьорості н весь день. Адже дівчин чудово знє, чим же крще зчепити сучсного глядч і тому всі її мінітюри, які вон см пише і грє, присвячені тким злободенним темм, що неодмінно знйдуть відгук у душі кожного глядч. Крім того, дівчин мє не тільки неймовірною хризмою, ле і прекрсними зовнішніми дними, зрди яких чоловіч половин людств дуже не проти подивитися цей серіл.

Якщо хто ще не знє, то творцем і ідейним нтхненником цього серілу-передчі є і його ж ведуч Ем Шумер. Свого чсу їй довелося провести колосльну роботу, звдяки якій цей проект ств нстільки популярним серед бгтьох крїн світу. З ті двдцять хвилин ефірного чсу, що змогл вибити собі ктрис, вон встигє покзти стільки різних сценок і поговорити н безліч тим, що деякі передчі не осилять і з пру годин чсу.
Автор: zombie, додано 12-04-2017, 19:22
Відгуків 0
Переглядів: 1 086

Всередині Емі Шумер (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий