Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оголена зброя (2002)

Оголена зброя (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Оголена зброя (2002) безкоштовно з українським дубляжем. зброя"> Вже бгто місяців генти ЦРУ копли під голову злочинного мфіозного клну, який підім'яв під себе половину Риму. І в той момент, коли плн по його зхопленню був уже зтверджений і погоджений у детлях, яксь зовсім ще молод дівчин випередил гентів. Без жодних труднощів подолвши охорону, вон вбивє мфіозі і його охоронця, потім гинучи від рук якоїсь мдм «М». Як тким чином змітє сліди вбивств. Попутно відпрвляючи н той світ кількох гентів, які побжли втрутитися в незрозумілі події, що розвивються прямо у них під носом. Тепер піймння мдм «М» спрв принципу і внутрішнього інтересу ЦРУ. І по сліду зниклої жінки пущені крщі урядові шукчі.

Які досить скоро беруть слід – череду з 40 пропж мленьких дівчток з вулиць європейських міст. Деякі з яких були помічені н віддленому і нібито безлюдному острові. Де, як виявилося, мдм «М», викрл дітей, робить з них «Оголен зброя» - професійних вбивць і смертників сильних, безстршних і вбивчо крсивих. Не особливо рхуючись при цьому з людськими втртми і методми виховння.
Автор: adminko, додано 12-04-2017, 19:05
Відгуків 0
Переглядів: 1 159

Оголена зброя (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий