Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оголена зброя (2002)

Оголена зброя (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Оголена зброя (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Вже багато місяців агенти ЦРУ копали під голову злочинного мафіозного клану, який підім'яв під себе половину Риму. І в той момент, коли план по його захопленню був уже затверджений і погоджений у деталях, якась зовсім ще молода дівчина випередила агентів. Без жодних труднощів подолавши охорону, вона вбиває мафіозі і його охоронця, потім гинучи від рук якоїсь мадам «М». Яка таким чином замітає сліди вбивства. Попутно відправляючи на той світ кількох агентів, які побажали втрутитися в незрозумілі події, що розвиваються прямо у них під носом. Тепер піймання мадам «М» справа принципу і внутрішнього інтересу ЦРУ. І по сліду зниклої жінки пущені кращі урядові шукачі.

Які досить скоро беруть слід – череду з 40 пропаж маленьких дівчаток з вулиць європейських міст. Деякі з яких були помічені на віддаленому і нібито безлюдному острові. Де, як виявилося, мадам «М», викрала дітей, робить з них «Оголена зброя» - професійних вбивць і смертників сильних, безстрашних і вбивчо красивих. Не особливо рахуючись при цьому з людськими втратами і методами виховання.
Автор: adminko, додано 12-04-2017, 19:05
Відгуків 0
Переглядів: 3 875

Оголена зброя (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: