Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ворог держави (1998)

Ворог держави (1998) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ворог держави (1998) безкоштовно з українським дубляжем. Тільки останнім часом суспільство почало розуміти, наскільки керовано і підконтрольне. Але навіть пророки типу Сноудена або Анонімусів не можуть осягнути всієї величини розмаху системи контролю простих громадян. Адже тотальне стеження за всіма і кожним йде постійно. Кожну секунду життя. Навіть тоді, коли здавалося б людина абсолютно один зі своїми думками і діями. І до нещастя Роберт Дін на власному досвіді переконався в можливості величезної державної шпигунської машини.

Отримавши в руки докази проти високопоставленого політика, процвітаючий адвокат вирішив сфабрикувати проти нього справу і вивести негідника на чисту воду. Однак у вищих ешелонах влади вважали дещо інакше. У підсумку за допомогою всього декількох дзвінків і натискань кнопок Роберт перетворився з зразкового громадянина на небезпечного злочинця, оголошеного в міжнародний розшук. Тепер він «Ворог держави», особа якого красується з кожного стовпа і дошки оголошень. І єдиний спосіб повернути своє добре ім'я – обіграти цілу державу, зробивши так, щоб отримана інформація потрапила в потрібні руки.
Автор: zombie, додано 12-04-2017, 18:47
Відгуків 0
Переглядів: 4 963

Ворог держави (1998) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: