Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Труднощі асиміляції (2016)

Труднощі асиміляції (5 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Prichudiki, Дубляж
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Серіали
  • Країна: США
  • Режисер: Лінн Шелтон
Дивитися всі серії серіалу Труднощі асиміляції (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. симіляції"> Молод сім'я, проживючи в Тїлнді, мріял про переїзд в Сполучені Штти Америки. Тм, н їхню думку безліч можливостей для релізції їхнього проекту. У плнх родини відкриття невеликого м'ясного ресторнчик, який приносив би зітм стбільний, хороший дохід. Зібрвшись з духом і думкми, подружжя з дітьми, релізовують свою зтію. Спочтку вони потрпляють до столиці Америки Вшингтон. Тут вони нендовго зтримуються і відпрвляються в сонячний штт Флорид. Їм сподобвся сме головне місто – Орлндо.

Окрилені мйбутніми спрвми, вони з здоволенням переселяються туди. Н думку подружжя, немє нічого стршного, що вони докорінно відрізняються від місцевих жителів. Т й см зтія з бізнесом може бути цілком вдлою. Але, прибувши н місце признчення, вони потрпляють у вир різних подій, пов'язних з їхнім ментлітетом і звичкми. Виховні зовсім в інших умовх, для сім'ї зітів, звичї місцевих, це просто шок. Нйвжче звикти до мерикнської їжі т спілкувння з оточуючим. Америк для них ствти прлельної всесвіту, яку їм нлежить розгдти. Між тим спрви з ресторном не просувлися.
Автор: adminko, додано 21-10-2018, 09:57
Відгуків 0
Переглядів: 3 249

Труднощі асиміляції (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий