Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Катерина. Зліт (2017)

Катерина. Зліт (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Катерина. Зліт (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. терин. Зліт"> Німкеня, як тк полюбил Росію, повинн увійти в історію, як нйвпливовіш жінк в 18 столітті. Ктерин пройшл через бгто. Її зрдили, з нею шпигувли, судили і погрожувли. Але вон тк перейнялся російським духом, що не збирється здвтися. Жінк повинн подолти всі стрхи і покінчити з проблемми, потім зійти н престол великої імперії.Дний серіл розповість історію великої імпертриці, як своїми зусиллями побудувл велику держву. Вон не мл прв н престол, ле звдяки своєму гострому розуму і бжнням очолити крїну, вон змогл зібрти нвколо себе дворянство і досягти своєї головної мети.

Тепер імпертриця Ктерин Російської імперії, ле це не кінець усім бідм. Її чекють пригоди, держвні зрди, зрди і змови. Але звдяки своїм духом і звзяттю до успіху крїни н світовій крті зроблять свою спрву.Нов Імпертриця повинн нлгодити ситуцію всередині крїни і нівелювти згрозу війни з сусідніми держвми. Жінк бгто прцює і мніпулює потрібними людьми. Вон розуміє, що кожен може вствити ніж у спину, ле вдється до всіх методів упрвління людьми і здтн н все, щоб злишити поряд з собою тільки тих, хто допоможе довести держву до величності.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 13-07-2018, 18:34
Відгуків 0
Переглядів: 1 319

Катерина. Зліт (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий