Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Катерина. Зліт (2017)

Катерина. Зліт (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Катерина. Зліт (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Німкеня, яка так полюбила Росію, повинна увійти в історію, як найвпливовіша жінка в 18 столітті. Катерина пройшла через багато. Її зрадили, за нею шпигували, судили і погрожували. Але вона так перейнялася російським духом, що не збирається здаватися. Жінка повинна подолати всі страхи і покінчити з проблемами, а потім зійти на престол великої імперії.Даний серіал розповість історію великої імператриці, яка своїми зусиллями побудувала велику державу. Вона не мала права на престол, але завдяки своєму гострому розуму і бажанням очолити країну, вона змогла зібрати навколо себе дворянство і досягти своєї головної мети.

Тепер імператриця Катерина Російської імперії, але це не кінець усім бідам. Її чекають пригоди, державні зради, зради і змови. Але завдяки своїм духом і завзяттю до успіху країни на світовій карті зроблять свою справу.Нова Імператриця повинна налагодити ситуацію всередині країни і нівелювати загрозу війни з сусідніми державами. Жінка багато працює і маніпулює потрібними людьми. Вона розуміє, що кожен може вставити ніж у спину, але вдається до всіх методів управління людьми і здатна на все, щоб залишити поряд з собою тільки тих, хто допоможе довести державу до величності.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 28-03-2018, 17:46
Відгуків 0
Переглядів: 4 077

Катерина. Зліт (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: