Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місячна пастка: Мета - Земля (2017)

Місячна пастка: Мета - Земля (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Місячна пастка: Мета - Земля (2017) безкоштовно з українським дубляжем. З кожним роком на Землі залишається все менше місць, де ще не ступала нога людини. Адже науково-технічний прогрес і невситима жага знань штовхає людей на підкорення все нових і нових висот, глибин і далей. І якщо в надрах нашої планети ще і залишилися якісь таємниці, то це лише питання часу, коли вони будуть знайдені і підняті на поверхню. На підтвердження цього зовсім недавно була виявлена і розкопана стародавня реліквія – корабель прибульців. Який пролежав під землею майже стільки ж років, скільки існувало людство.

Вивчаючи знахідку, доктор Скаут знаходить слабкий, ледве помітний слід, який веде до Місяця. Судячи по всьому шукати подальших підказок потрібно там. І не вагаючись ні хвилини, жінка відправляється в шлях. І знаючи, що і де шукати, швидко відкриває підтвердження своїм теоріям – величезна кількість позаземних реліквій, щедро залишених якийсь понад цивілізацією як подарунок шукачам істини. У всякому разі, доктор Скаут думала, що це подарунок. Адже поступово стає зрозуміло, що зовсім не щедрість рухала великим розумом. А все знайдене це була «Місячна пастка: Мета - Земля».

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 13-04-2017, 15:16
Відгуків 0
Переглядів: 3 148

Місячна пастка: Мета - Земля (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: