Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Любов і пінгвіни (2016)

Любов і пінгвіни (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Любов і пінгвіни (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Крістофі багато років вже намагалася натякнути егоїстичному, зарозумілому і неуважному професору Куїнеру, з яким працювала над одним проектом, про свої почуття. Але захоплений своєю розробкою – створенням абсолютного імунітету, і занурений у себе, великий вчений продовжував ігнорувати і не помічати натяки, сприймаючи їх як просте і зовсім не варте уваги дитячість. І тим самим змушуючи Крістофі раз від разу лише приречено зітхати.

Але коли робота Куїнера зайшла в глухий кут, а перспективний праця, на який було витрачено стільки годин, опинився на межі повного провалу, у Крістофі несподівано з'явився шанс проявити себе. І зблизитися з предметом своїх зітхань. І не втрачаючи ні хвилини, вона ввела собі всі ті препарати, які розробляв доктор. Тепер вона просто зобов'язана стати для нього предметом першочергового інтересу – адже про таке випробування він сам навіть і подумати не міг. І скромниці, нарешті, з'явиться шанс на щастя. Якщо, звичайно, вона не перетвориться в пінгвіна від дивного побічного ефекту, про який професор не встиг розповісти своїм помічникам. Ось таке ось дослідження під назвою «Любов і пінгвіни».
Автор: adminko, додано 14-04-2017, 13:13
Відгуків 0
Переглядів: 2 315

Любов і пінгвіни (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: