Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Готем (2016)

Готем (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Готем (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет серіалу описує історію одного молодого чоловіка, на ім'я Джеймс Гордій, який працював у поліції. Проживав головний герой, в дуже незвичному, навіть можна сказати, таємничому місті, під назвою Готем. Свою кар'єру головний герой почав зовсім недавно, вирішивши стати детективом, щоб розкривати всі таємничі справи, які пов'язані з людськими відносинами. Частіше всього вони закінчувалися злочинами або навіть смертю. Особливу увагу Джеймс приділяв бандитизму, а так само мафіозним угрупованням, які орудували в місті.

Щоб допомогти Джеймсу до нього приходить дівчина, яка мала незвичайні для людини здібності, за що її прозвали, жінка-кішка. Через деякий час, до них приєднується, всім відомий супергерой Бетмен, який разом з собою наводить ще своїх помічників. Для того, щоб добро перемагало, воно об'єдналися за одну згуртовану команду. Потрібно відзначити, що там, де згадується добро, там завжди присутні і злі сили. У серіалі це, Джокер, Пінгвін і ще кілька їхніх однодумців. Ці персонажі тільки й роблять злочину, тому що доброго в житті вони нічого не знають. Воістину, якби не головний герой і його команда, то від міста Готем, вже давним-давно нічого не залишилося. Протягом усіх сезонів, відважна команда буде боротися зі злом, тому що воно завжди повинне бути покараним. Ну, а поки, головному герою потрібно розібратися з убивцями, перемогти головного злочинця по кличці Пінгвін, і разом зі своєю командою зробити все, щоб справедливість в таємничому місті Готем нарешті восторжествувала. У третьому сезоні серіал «Готем» телеглядачі можу зануритися в захоплюючі пригоди команди Джеймса, яка протягом усіх сезонів, буде боротися з злочинністю.
Автор: zombie, додано 26-04-2019, 14:35
Відгуків 0
Переглядів: 13 750

Готем (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: