Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надприродне (2016)

Надприродне (15 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Надприродне (15 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Серіал є одним з самих популярних на даний час, головні герої, в якому були брати Вінчестери, які з самого раннього віку почали вчитися чарівництву. Всі свої знання вони отримували від свого батька, який майже все своє життя бився з незвичайними істотами. Подивившись минулі сезони серіалу, можна подумати, що боротьба між мешканцями раю і пекла вже завершилася. Але це не зовсім так. Один ангел, який захотів правити всім світом, Метатрон, завдяки діям Кастиила опинився у в'язниці. Брати Вінчестери ведуть спільну роботу з Кассом і Кроулі, які, не дивлячись, на те, що допомагають їм, все одно думають тільки про власну вигоду.

В одній з бійок з жадібним ангелом Дін вмирає. Брат спостерігає таку картину, як Кроулі сидить над тілом його брата. Тепер Дін стає демоном, проти яких воював разом зі своїм братом. Він воскресає, але, на жаль, зовсім не таким, яким був раніше. Все це було у попередніх сезонах. Нова частина «Надприродне 12 сезон» буде також знайомити глядачів з захоплюючими пригодами братів Сема і Діна, які як і раніше будуть збирати цікаві історії, пов'язані з паранормальними явищами і примарами. Головним героям доведеться зіткнутися з новими демонами. А як будуть розвиватися події далі, дивіться у 12 сезоні серіалу.
Автор: adminko, додано 11-10-2019, 19:11
Відгуків 0
Переглядів: 30 920

Надприродне (15 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: