Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скотт і Бейлі (2013)

Скотт і Бейлі (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Скотт і Бейлі (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Це, мбуть, один з нйбільш популярних серілів, які були випущені у Великобритнії. У центрі сюжету дві жінки-детектив, які звдяки своєму професіонлізму успішно розкривють безліч зплутних спрв. Третій сезон цього серілу розповість глядчеві про нові злочини, які нлежить розкрити детективм Скотт і Бейлі. Незвжючи н те, що жінок дуже чсто оберігють, і поліція не є винятком, жінки свідомо вирішили поміняти зтхлі кбінети н опертивну роботу.

Вони кожен день готові ризикувти своїми життями тільки для того, щоб мирні жителі могли спти спокійно і не боятися з своїх дітей. З смого почтку сезону, детективм нлежить вести розслідувння жорстокого вбивств стренької. Вон бул вбит у влсному будинку, при цьому, її прлізовний чоловік знходився в ліжку і нічого не міг зробити, щоб зпобігти цей кошмр. Жінки беруться з спрву з влстивою їм хвтком і незбром їм вдється нпсти н слід вбивці. В ході розслідувння їм вдється з'ясувти, що чоловік згиблої стренької виявляється не нстільки хворим, як предствлялося рніше.
Автор: zombie, додано 10-05-2018, 09:45
Відгуків 0
Переглядів: 3 040

Скотт і Бейлі (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий