Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поштування (2010)

Поштування (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поштування (2010) безкоштовно з українським дубляжем. ння"> Чесно кжучи, Мойст фон Липвиг вже двно зслужив повішення. А якщо б усі його фери і оборотки стли б відомі, може бути і дв повішення. Хоч лорд Витинри вкрй рідко вішв людей, ввжючи з крще кидти їх в ями зі зміями, кинджлми, бо інший подібний кретив. Але доля, як рніше перш звжди прихильною Мойсту, вирішил знову опромінити його своєю посмішкою. І дл можливість уникнути гнебної і болісної стрти. Адже після довгих роздумів, птрицій Анк-Морпорк рхунок що людин з ткими непересічними здібностями і умінням викручувтися з будь-яких проблем (крім петлі), зуміє стти корисним. Нприклд, допоможе відродити поштову службу. Як з остнні 20 років не створил жодного лист, у всякому рзі, з првильною дресою. Т й втжки поштових відділень щось звели зникти безвісти бо вмирти н робочому посту, не встигнувши нвіть як слід попрцювти.

Чудово розуміючи в яку хлепу він вляпвся, Мойст все ж змушений погодитися н пропозицію птриція. І зробити тк, щоб «Опочтрение» пройшло успішно і весь обсяг листів, нкопичений з бгто років простою, був доствлений вчсно. Незвжючи н злодіїв, феристів, нймних вбивць і інші прикрі перешкоди н шляху.
Автор: adminko, додано 29-10-2018, 14:17
Відгуків 0
Переглядів: 1 516

Поштування (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий