Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поштування (2010)

Поштування (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поштування (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Чесно кажучи, Мойст фон Липвиг вже давно заслужив повішення. А якщо б усі його афери і оборотки стали б відомі, може бути і два повішення. Хоча лорд Витинари вкрай рідко вішав людей, вважаючи за краще кидати їх в ями зі зміями, кинджалами, або інший подібний креатив. Але доля, яка раніше перш завжди прихильною Мойсту, вирішила знову опромінити його своєю посмішкою. І дала можливість уникнути ганебної і болісної страти. Адже після довгих роздумів, патрицій Анк-Морпорка рахунок що людина з такими непересічними здібностями і умінням викручуватися з будь-яких проблем (крім петлі), зуміє стати корисним. Наприклад, допоможе відродити поштову службу. Яка за останні 20 років не створила жодного листа, у всякому разі, за правильною адресою. Та й ватажки поштових відділень щось завели зникати безвісти або вмирати на робочому посту, не встигнувши навіть як слід попрацювати.

Чудово розуміючи в яку халепу він вляпався, Мойст все ж змушений погодитися на пропозицію патриція. І зробити так, щоб «Опочтарение» пройшло успішно і весь обсяг листів, накопичений за багато років простою, був доставлений вчасно. Незважаючи на злодіїв, аферистів, найманих вбивць і інші прикрі перешкоди на шляху.
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 22:31
Відгуків 0
Переглядів: 4 729

Поштування (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: