Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фортитьюд (2016)

Фортитьюд (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Фортитьюд (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Багато років жителі маленького містечка бачили злочину тільки на екрані своїх телевізорів. Для правопорушень тут навіть не було причин. Всього в містечку проживало 713 людей, всі один одного знали з дитинства. Робота у людей була, хата теж. Місцевий шериф нічого не робив цілими днями, мешканці вже почали задаватися питанням, а чи потрібен він їм. Як з'ясовується, потрібен. Перший злочин, яке поставило на вуха всіх, було скоєно за дивних обставин. На геолога Біллі нападає дикий білий ведмідь. Який опинився поруч, старий Генрі, вирішує допомогти бідоласі і цілився з рушниці в ведмедя, потрапляє прямо в голову Біллі. Але на цьому нещастя не закінчилися.

Маленький хлопчик, граючись з іклом доісторичної тварини, завмерлого в льодах, підхопив страшну невиліковну інфекцію. Низка страшний і непояснених подій прокотилася по місту. Неможливо уявити, що відчували жителі, адже вони не звикли жити в страху за своє життя. Щоб допомогти місцевому шерифові впоратися з навалившимися проблемами, управління надсилає в підмогу досвідченого детектива. Однак він теж не розуміє природу цих фатальних випадковостей.
Автор: zombie, додано 13-12-2018, 08:29
Відгуків 0
Переглядів: 3 379

Фортитьюд (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: