Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іп Мен: Народження легенди (2010)

Іп Мен: Народження легенди (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Іп Мен: Народження легенди (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Колись давно, ще до того як стати одним з кращих майстрів Кунг-Фу, Іп Ман був простим учнем великого зберігача таємниць загубленого в часі стилю бою Вин Чун. Разом зі своїм братом Е Тяньцы та молодшої ученицею Лі Мэйхуэй він старанно вивчав філософію Кунг-Фу, попутно працюючи над тим, щоб перетворити своє тіло в ідеальний бойовий інструмент.

А потім учитель Іп Мана помер, залишивши своїх підопічних на свого помічника-підмайстер. Який хоч і володів технікою ведення бою, але все ж таки був далекий від розуміння духовного аспекту самовдосконалення. Тому щоб продовжити вчення юний боєць був змушений переїхати у Гонконг – місто східних єдиноборств. І один з самих черствих, байдужих і скупих міст у світі. Де людська доля, життя або тим більше духовність не вартий і виїденого яйця. І де молодий боєць, який шукає прозріння міг розраховувати тільки на місце «хлопчика для биття». Саме тут, серед нетрів, байдужості і насмішок гартувався дух юного майстра. І тут же, на брудних і засмічених вулицях і в темних підворіттях сталося «Іп Ман: Народження легенди».
Автор: zombie, додано 26-07-2017, 03:13
Відгуків 0
Переглядів: 4 534

Іп Мен: Народження легенди (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: