Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Батьківщина (2016)

Батьківщина (7 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Coldfilm, Gears Media, Укрїнськ, Amedia, Newstudio, LostFilm, Кубик в Кубе
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Кримінал, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 55 хв.
  • Режисер: Леслі Лінк Глттер
Дивитися всі серії серіалу Батьківщина (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. тьківщин"> Рніше героїня цієї кінострічки прцювл спецільним гентом ЦРУ. З-з подій, що відбулися з її дочкою, дівчин переїжджє до столиці Німеччини. У Берліні Керрі отримл роботу в секретній оргнізції. Спецільну службу очолює Отто Дюрінг. Європейський філія ЦРУ очолив Сол Беренсен. У ЦРУ Керрі прцювв рзом з Пітером Квін. Тепер хлопець повернувся з спецільного звдння в Сирії і отримв нове здні в столиці Німеччини. У Кері прогресує біполярний розлд. Дівчин доклдє величезних зусиль, щоб зберегти злишки розуму.

Героїня живе під прикриттям, зобржуючи мти. Керрі ще не знє, що Квін нпрвили в Берлін не випдково. Поступово в Німеччині починють відбувтися події, з-з яких ншій героїні доводиться покинути Берлін і знову вирушити в Сирію. У світлі нових сімейних обствин, Керрі змушен діяти вкрй обережно. Н цивільного життя її чекє улюблен дочк, яку героїня не бжє злишти сиротою. Що стнеться з головною героїнею можн дізнтися, переглядючи сюжетну лінію цієї кінострічки від почтку до кінця.
Автор: zombie, додано 30-04-2018, 19:53
Відгуків 1
Переглядів: 4 398

Батьківщина (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Лілія Степанюк 30 квітня 2018 21:08
Перегляд улюбленого серіалу мрсковською мовою в Україні - жахливе неподобство.Навіть звучання і фрази- чужі.Переклад фільмів українською- дуже важлива справа.Дякую людям, які це роблять
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий