Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Король Артур (2004)

Король Артур (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Король Артур (2004) безкоштовно з українським дубляжем. До того як стати одним з найвизначніших правителів у історії, Артур був простим лицарем на службі Римської імперії. Разом з шістьома своїми друзями – в майбутньому лицарями круглого столу він ніс службу на Адриановом валу, захищаючи цей крайній рубіж імперії від нападок дікі варварських племен. І чим довше Артур перебував на стіні, тим сильніше і агресивніше ставали атаки кочівників. Немов вони передчували розпад великої імперії, і поспішали урвати собі як можна більш ласий її шматочок.

Але загартованого в боях Артура питання територіальної політики тоді хвилювали досить слабо. Адже все, про що він думав – про п'ятнадцятирічному контракті, який ось-ось підійде до кінця і звільнить воїна від його повинності перед Римлянами. І потім він зможе повернутися додому і розпочати тиху спокійну життя, без зброї і поточної ріками крові. Але доля розпорядилася інакше. Адже незадовго до закінчення служби, майбутній «Король Артур» отримує останній наказ – вийти за стіну і супроводити в безпечне місце сім'ю одного високопоставленого Римського чиновника. Ця подорож стала визначальним у житті великого монарха і стратега.
Автор: zombie, додано 17-04-2017, 09:28
Відгуків 0
Переглядів: 6 397

Король Артур (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: