Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Серцева недостатність (2017)

Серцева недостатність (2017) онлайн українською

  • Якість: SATRip
  • Звук: Оргинал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Режисер: Сергій Борчуков
Дивитися повний фільм Серцева недостатність (2017) безкоштовно з українським дубляжем. недосттність"> Коли чотирирічної дочки Олени поствили жхливий дігноз «Серцев недосттність», жінк ледь не збожеволіл від горя і відчю. Адже н оперцію бул потрібн велик сум грошей, дістти яку простої робітниці середньої лнки було просто не звідки. Ні бтько-пенсіонер, ні улюблений Дім тк смо не змогли допомогти в цьому питнні. І згнн в кут жінк бул змушен звжитися н відчйдушний крок – стти сурогтною мтір'ю для своєї нчльниці Клвдії Сергіївни.

Але як тільки Дім дізнвся про домовленості своєї дружини, він звинувтив її у всіх гріхх і вирішив кинути. Злишивши, як виявилося, Альону «в положенні». Що втомтично ствило хрест н плнх нродити дитину н змовлення. Н щстя, зневірен і стрждє від безпліддя нчльниця зпропонувл Олені льтернтивне рішення проблеми – усиновити її і Діміного дитини відрзу після нродження. А нтомість віддячити Олену як і плнувлося рніше – оплтити оперцію її хворої доньки. І тим смим поствивши змучену і доведену до стдії крйнього відчю мти перед нйвжчим в її житті морльним вибором.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 13-07-2018, 03:19
Відгуків 0
Переглядів: 1 047

Серцева недостатність (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий