Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мегре розставляє пастки (2017)

Мегре розставляє пастки (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мегре розставляє пастки (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Францію приголомшує низка звірячих вбивств жінок. Черговою жертвою стає молода багатодітна мати. Її тіло знайдено в темному провулку. За справу береться найповажніший у місті детектив Мегре. Він відразу зазначає, що всі вбивства здійснені однією людиною. У маніяка є власний почерк. Він ранить дівчат ножем в шию і груди, розрізає одяг. Мотив злочину та ознака, за яким вибираються жертви залишаються загадкою. Вбивцею рухає не сексуальний і не матеріальний інтерес. Всі жінки належать до різних вікових і соціальних груп.

Неквапливий поміркований Мегре піддається жорсткій критиці з боку начальства, журналістів і громадськості. Вже вбито п'ять осіб, люди стали боятися виходити з дому, а у поліції немає єдиної зачіпки. Величезний штаб першокласних співробітників цілодобово працюють над пошуком вбивці або хоч якихось доказів. Головне питання, яке хвилює Мегре – що конкретно привернуло злочинця саме у цих жінок. Серед них є швачка, повія, співробітниця пошти, акушерка і безробітна мати. Якщо найближчим часом йому не вдасться зупинити маніяка, то уряд змушений буде назавжди відсторонити його від роботи.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 23-05-2017, 22:34
Відгуків 0
Переглядів: 4 683

Мегре розставляє пастки (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: