Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хижаки (2010)

Хижаки (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Хижаки (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Ройс прийшов до тями під час падіння з величезної висоти – не найприємніше відчуття. На щастя на ньому виявився парашут, що вчасно розкрився і дозволив спікірувати на землю. Хоча сам колишній американський вояка як не напружувалася, так і не зміг згадати, як він опинився в такій ситуації, і що йому тепер належить робити. Нічого, крім дивної спалахи світла і ось цього падіння.

І після посадки ясності не додалося. Адже Ройс опинився у якомусь дивному місці – густих джунглях з невідомими рослинами. Де крім нього було ще кілька людей. Всі професійні вбивці або найманці з різних кінців світу, і кожен в повному подиві, де і навіщо він опинився. Але самим страшним виявилася гора черепів під ніг, явно що натякає на те, що солдатам нагоді зброя, з якими в руках вони опам'яталися. Адже тепер кожен з них, звиклий до свого звичного життя бути левом серед овець, сам стане жертвою, за якої почнуть полювання досвідчені «Хижаки». Хижаки, в кілька разів перевершують людину, як по фізичних параметрах, так і в технологічному розвитку.
Автор: adminko, додано 27-06-2017, 12:52
Відгуків 0
Переглядів: 5 945

Хижаки (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: