Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дорогі білі (2017)

Дорогі білі (2 сезон) онлайн українською

Dear White People
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: HamsterStudio , IdeaFilm, Coldfilm, BaibaKo
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 30 хв.
  • Режисер: Тін Мебрі
Дивитися всі серії серіалу Дорогі білі (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Смнт є студенткою одного з нйпрестижніших університетів. До недвнього чсу тут нвчлися тільки білі студенти, ле тепер він ств відкритий для предствників всіх рс. Тим не менше проблем рсової дискримінції досі є ключовою в стінх цього зклду. Мултк Смнт не готов миритися з неспрведливим ствленням і обрзою темношкірих студентів. Вон стє н їх зхист і починє ктивну боротьбу з рівнопрвність. Відчйдушн дівчин не боїться піти нвіть проти керівництв інституту, щоб домогтися спрведливості. Її не лякє перспектив вилетіти з вузу. Головний девіз Смнти: «Звжди злишйся собою».

Вон зймє дуже ктивну життєву позицію. По-перше, вон створює влсну прогрму н рдіо «Дорогі, білі!». У прямому ефірі Смнт піднімє нйгостріші питння і відстоює свою позицію. По-друге, вон чсто влштовує збори і мітинги. По-третє, вон небйдуж до проблем своїх друзів. У Смнти є друг, який мріє стти письменником. Але його бтько ктегорично проти цього. Дівчин допомгє приятелеві визнчитися з мйбутнім і нполягти н своєму. Тк ктивність деколи грє проти Смнти. У неї з'являється бгто ворогів і недоброзичливців. Син президент університету, щоб спровокувти її н конфлікт, влштовує зкриту вечірку тільки для білих студентів. Весел гулянк переростє в жркий конфлікт.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 15-05-2018, 07:57
Відгуків 0
Переглядів: 835

Дорогі білі (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий