Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Планета 51 (2009)

Планета 51 (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Планета 51 (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Досягнувши мети своєї міжзоряного місії, капітан Чак Бейкер був сильно здивований. Адже «Планета 51» на яку він прибув, що взяти кілька зразків ґрунту і вивчити атмосферу виявилася дуже навіть населеною. Просто доверху населеної маленькими зеленими чоловічками. Які у своєму житті, віруваннях і розвитку дуже сильно нагадували одноповерхову Америку 50-х років. І зовсім так, як люди вони боялися прибульців, пишучи про них дикі казки, і створивши цілий відділ для їх вивчення.

Хто ж знав, що у маленьких зелених чоловічків простий Землянин ідеально підійде під опис страшного «прибульця». І ледь ступивши на землю нового незвіданого світу, представник Землі зіткнувся з несподіваними проблемами. У формі інопланетян, які мріють спіймати, вивчити і виставити в своєму музеї космитов представника іншої цивілізації. І тепер, щоб зберегти своє життя і свої внутрішні органи, капітану Бейкеру належить відважну подорож на інший край Планети 51 в пошуках вірних союзників, надійних друзів, і людини, а точніше чоловічка, з яким можна вступити в контакт, не побоюючись бути вивченим.
Автор: zombie, додано 17-04-2017, 22:12
Відгуків 0
Переглядів: 2 782

Планета 51 (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: