Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фортеця (1992)

Фортеця (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фортеця (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Поступово населення Землі перевищила позначку розумного максимуму, і продовжував стрімко зростати. Що в свою чергу призвело до тотальної демографічної катастрофи і повного виснаження надр планети. Їжа, вода та корисні ресурси стали виснажуватися швидше, ніж відновлюватися. Навіть повітря стало цінним благом, якого ось-ось могло не вистачити на всіх. Тому питання про контроль народжуваності став справою виживання. І уряди всіх країн ввели жорсткий закон – одна дитина в одній родині. Причому, якщо з якоїсь причини первісток вмирав (що з огляду на проблеми з екологією траплялося не так уже й рідко), його батькам більше не дозволялося заводити дітей

Чудово розуміючи, на який ризик йдуть, Бреннік і Карен все ж порушили цей найголовніший закон, і зачали другу дитину після смерті свого первістка. І незабаром поплатилися за це. Адже в результаті донесення когось із знайомих, сім'я була спіймана і визначена в «Фортеця» - найсуворішу і неприступну в'язницю у світі. Звідки, навіть теоретично неможливо втекти. Правда, в її стінах мало хто зберігав здоровий глузд досить довго, щоб встигнути спланувати втечу. Так що ніхто особливо й не намагався Але дізнавшись, що його дружина від тортур і катувань зійшла з розуму, Бреннік все ж вирішується бігти незважаючи ні на що.
Автор: adminko, додано 18-04-2017, 22:52
Відгуків 0
Переглядів: 2 799

Фортеця (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: