Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фортеця (1992)

Фортеця (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фортеця (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Поступово нселення Землі перевищил познчку розумного мксимуму, і продовжувв стрімко зростти. Що в свою чергу призвело до тотльної демогрфічної ктстрофи і повного виснження ндр плнети. Їж, вод т корисні ресурси стли виснжувтися швидше, ніж відновлювтися. Нвіть повітря стло цінним блгом, якого ось-ось могло не вистчити н всіх. Тому питння про контроль нроджувності ств спрвою виживння. І уряди всіх крїн ввели жорсткий зкон – одн дитин в одній родині. Причому, якщо з якоїсь причини первісток вмирв (що з огляду н проблеми з екологією трплялося не тк уже й рідко), його бтькм більше не дозволялося зводити дітей

Чудово розуміючи, н який ризик йдуть, Бреннік і Крен все ж порушили цей нйголовніший зкон, і зчли другу дитину після смерті свого первістк. І незбром поплтилися з це. Адже в результті донесення когось із знйомих, сім'я бул спіймн і визнчен в «Фортеця» - нйсуворішу і неприступну в'язницю у світі. Звідки, нвіть теоретично неможливо втекти. Првд, в її стінх мло хто зберігв здоровий глузд досить довго, щоб встигнути сплнувти втечу. Тк що ніхто особливо й не нмгвся Але дізнвшись, що його дружин від тортур і ктувнь зійшл з розуму, Бреннік все ж вирішується бігти незвжючи ні н що.
Автор: adminko, додано 18-04-2017, 22:52
Відгуків 0
Переглядів: 882

Фортеця (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий